SEVDAMIZ BEŞİKTAŞ

Sevdamız Beşiktaş

Değerli Beşiktaş Sevdalıları ve Kongre Üyelerimiz,

Hepinizi, Ankara’da ikamet eden ve Sevdamız Beşiktaş sloganı ile bir araya gelen Kongre Üyeleri olarak saygıyla selamlıyoruz.

Son günlerin Beşiktaş ile ilgili haberlerine şöyle bir bakınca, insanın içinin kararmaması mümkün değil.

“Beşiktaş’ta Deprem”, “Beşiktaş’ta Buhran”, “Beşiktaş’ta Çöküş”, “Beşiktaş’ta Kâbus”…

Sayın Kongre Üyeleri,

Bu değerlendirmeleri yapanlar şunu unutmamalıdırlar ki, Tarih şahidimizdir, üzerlerinde Albayrak taşıyan kurumlarda Deprem olmaz, Buhran olmaz, Çöküş olmaz, Kâbus asla yaşanmaz.

Çünkü bu kurumların, Şanlı tarihlerinin ve evrensel değerlerinin bilincinde sahipleri vardır, yetişmiş kadroları vardır, kısaca Beşiktaş’ın siz değerli Kongre Üyeleri vardır.

Sayın Kongre Üyeleri,

Zaman bizim için feryat veya ağıt zamanı değildir. Zaman görev zamanıdır, Zaman Beşiktaş’ımıza sahip çıkma zamanıdır. Bu mücadelede özüne dönen, özünden güç alan başarıya ve aydınlık yarınlara ulaşacaktır. Bahsettiğimiz öz de Anadolu’dur, Ankara’dır.

Anadolu Ateşinin gücünü dosta ve düşmana hep birlikte, el ele ve gönül gönüle ilan edeceğiz. Bunu başarabilmemiz için her şeyden önce bugüne kadar çeşitli sebeplerle birbirlerinden kopmuş, dağılmış Ankara da ikamet eden Beşiktaş Sevdalılarının ve Kongre Üyelerinin hiçbir çıkar gözetmeksizin bir araya gelmeleri, birbirlerini tanımaları, ortak çözümler üreterek, birlikte hareket etmeleri gerekmektedir.

Bizler 110 yıllık geçmişi ile Türk Spor Tarihinin sönmeyen ateşi Beşiktaş’ımızın ışığını yarınlara taşımak amacıyla küçük bir adım atmış bulunuyoruz. Sizleri de bu zorlu yolda omuz omuza yürümeye davet ediyoruz…

En derin muhabbetlerimizle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>